The Vow, 2012

Tür: Dram, Romantik
IMDb: 6,8
Yönetmen: 

"Senin hayatı sevmene yardımcı olacağıma sana her zaman sevgiyle dokunacağıma ve aşkın gerektirdiği sabrı göstereceğime kelimeler gerektiğinde konuşacağıma, gerekmediğinde sessiz kalacağıma vanilyalı kek konusunda anlaşamadığımızda anlaşacağımıza kalbini sıcaklığında yaşayacağıma ve oraya "yuvam" diyeceğime yemin ederim."


Karşınızda güzeller güzeli bir romantik dram hikayesi. İlk görüşte aşkın varlığına inanır mısınız bilemiyorum ama sanıyorum ki arkadaşlar o şekilde temellerini atıyorlar ilişkilerinin. Gerçek bir hikayeden esinlenmiş olunması da oldukça çıtayı yükseltiyor. Leo ile Paige'in birbirlerine sokağın tavanı kadar büyük bir aşkları var, her zaman birbirlerini hatırlayacaklarına inanıyorlar. Ta ki kazaya kadar.

"Parmaklarımı hissetmiyorum."


Biraz klişe olacak burası ama kaza, sevdiğinin dudaklarına yapışıkken gelsin mümkünse.  Kaza sonrası hafızasını kaybeden Paige son 5 yıl yaşadıklarını hatırlamıyor. Leo'nun ise mücadelesini izlerken ne kadar haksızlık yapıldığına inanamayacaksınız. Bir pazar günü vakit geçirmek için izleyebileceğiniz kurguda kalmış bir film. Ne yazık ki izledikten günler sonra aklınızın bir köşesinde kalmayacak ama gördüğünüzde de sizi rahatsız etmeyecek tarzda bir film olmuş. Pazartesiye de yakışır, keyifle.

Popüler Yayınlar