Smashed (2012)

Tür: Komedi, Dram.
IMDb: 6,7
Yönetmen: James Ponsoldt

Bir bağımlılık ve ayık gezmeyi çabalama hallerinin sinemasal hali, allahım en az Candy kadar gerçekçi. Kate ve Charlie'nin o güzel aşklarını ekranda izlerken içinizi ısıtanın onların mutlulukları olduğunu fark etmiyorsunuz bile. 

Aaron Paul'u bir televizyon dizisinden takip ediyorum, orada da bağımlı bir karakteri oynuyor. Bağımsız bir bağımlı her rolünde, içtiği maddelerin etkisinden kurtulmaya hiç niyeti yok. Ama saklayamayacağım dünyanın en güzel oyunculuğunu sergiliyor bağımlıyken. Kate hayatının aşkı, yanında içmekten ne derece keyif alıyor bilemem ama yanında uyuyor oluşundan oldukça memnun, kim olmaz ki! 

Kate ve Charlie ayık gezmedikleri zaman dünyanın en güzel evli çifti, peki ya ayıldıklarında?


Kate artık değişimin bizzat evrelerini vücudunda hissetmeye başladığında, Charlie'nin değişmeyen bağımlılık hallerine, Kate'in güvenini yitirmeye başladığının farkında olmadan gündelik hayatına, bağımlılığına son vermeye hiç bir çabası olmadan devam etmesine en az Kate kadar sinir olacaksınız. İkilinin beraber geçirdiği hoş ev muhabbetlerine, sevişkenliklerine ve hatta bağımlılıklarına bile tebessüm ederek bakacaksınız. " I love you, but you know what? Love is the easy part. Did you know that?
It's the rest of this that's hard."


Her zaman sadece yemeklerde karşılıklı içkilerinizle sınırlı kalsın bağımlılıklarınız, sevdiğinizi her halde sevin. Her halde dünyanın en iyi çifti olun, ona da gerek yok aslında birbirinizin en iyisi olun yeter. İyi seyirler. 

Popüler Yayınlar